Home / Местни избори / Местни избори 2015 / Кандидатски листи 2015 / Кандидатски Листи 2015 – Област: Монтана
Избори

Кандидатски Листи 2015 – Област: Монтана

Избори 2015

Кандидатски Листи 2015 – Област: Монтана

Община Монтана
Венцислав Куткудейски – „Коалиция АБВ – БСП”
Илиян Сашов- ГЕРБ
Кирил Стойчков – Коалиция „Народен съюз”
Евгени Антонов- местна коалиция „Възраждане и развитие на Община Медковец” Тодор Миков- местна коалиция „Заедно за Медковец”

Община Берковица
Димитранка Каменова- ГЕРБ
Милчо Доцов- местна коалиция „С инж. Милчо Доцов за хората от Община Берковица“
Елеонора Стоянова- ПП Атака
Евгени Иванов-БДЦ
Ванина Стоянова- местна коалиция „Заедно за Община Берковица”
Иван Иванов – местна коалиция „Единни за Берковица”

Община Брусарци
Наташа Младенова – ГЕРБ
Меглена Григорова – „Обединена България”
Бойка Христова – БСП
Юлия Каменова – местна коалиция ”Заедно за Община Брусарци”
Деми Димитров- АБВ
Александър Димитров- Коалиция „Народен съюз”

Община Чипровци
Анатоли Първанов -Коалиция „Народен съюз”
Захарин Замфиров- Земеделски съюз „Александър Стамболийски”
Антоанета Костова- БСП
Ели Костадинова – „Ред, законност, справедливост”
Пламен Петков – ГЕРБ
Юли Цветков- местна коалиция „За Чипровци”

Община Лом
Владимир Теофилов-БСП
Пенка Пенкова – ГЕРБ
Борислав Борисов – местна коалиция „Единство”
Стефан Пантелеев – коалиция „Народен съюз”
Пламен Цеков – ПП „Движение 21”

Община Вършец
Иван Лазаров – ГЕРБ
Захаринка Николова – НФСБ
Сашо Сълков -ПП Земеделски съюз „Александър Стамболийски”
Благовест Христов- ПП „АБВ”
Олга Яничкова-БСП
Антоанета Коцина- Реформаторски блок

Община Георги Дамяново
Цветелина Александрова -ГЕРБ
Светослав Илиев– БСП
Мирослав Димитров– Атака
Красимир Иванов- местна коалиция „Заедно за Георги Дамяново”

Община Медковец
Венцислав Куткудейски -„Коалиция АБВ – БСП”
Илиян Сашов- ГЕРБ
Кирил Стойчков –Коалиция „Народен съюз”
Евгени Антонов -местна коалиция „Възраждане и развитие на Община Медковец”
Тодор Миков- местна коалиция „Заедно за Медковец”

Община Якимово
Георги Георгиев – ГЕРБ
Иво Младенов- Реформаторски блок
Деян Георгиев- БСП
Здравко Здравков- Коалиция „Народен съюз”

Община Вълчедръм
Иван Барзин- Земеделски съюз „Александър Стамболийски”
Румен Първин – ГЕРБ
Лъчезар Лазаров – ПП „Атака”
Бранимир Видин – Коалиция „Народен съюз”
Ангелина Шушлина- независим
Община Бойчиновци
Огнян Андреев- Атака
Светлин Сретениев –ГЕРБ
Галина Здравкова – Движение 21
Петя Първанова – „Ред, законност и справедливост”
Тодор Тодоров – АБВ
Десислав Денков – ПП „Глас народен”
Михаил Михайлов – БСП
Славей Костодинов – „Народен съюз”.

Коментари

Коментара