ЦИК утвърди мандатите в 47-ото Народно събрание

Днес Централната избирателна комисия утвърди окончателното разпределение на мандатите.

Най-много депутати ще имат „Продължаваме промяната“ – 67, следват ГЕРБ-СДС с 59 народни представители. Третата по численост група е ДПС с 34 депутати. БСП ще имат 26 депутати, а „Има такъв народ“ – 25 – с човек по-малко. „Демократична България“ е с 16 народни представители. Най-малобройна ще бъде групата на „Възраждане“ с 13 депутати.

След като са ясни резултатите и на базата предварителни разговори и заявки в следващия парламент евентуална коалиция между „Продължаваме промяната“, БСП, „Има такъв народ“ и „Демократична България“ би разчитала на 134 депутати.

Така опозицията в лицето на ГЕРБ-СДС, ДПС и „Възраждане“ биха имали 106 гласа

Избраните за народни представители в Четиридесет и седмото Народно събрание по изборни райони и кандидатски листи:

Първи изборен район – Благоевградски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Делян Славчев Пеевски80.47
2102Халил Реджепов Летифов
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Виктория Димитрова Василева64.87
Продължаваме Промяната
1101Андрей Атанасов Гюров82.84
2102Владимир Славев Табутов
3103Екатерина Кирилова Димитрушева
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Иван Йорданов Димитров59.27
ГЕРБ-СДС
1101Росен Димитров Желязков37.34
2122Стефан Апостолов Апостолов22.25
3103Костадин Томов Стойков11.14
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Георги Георгиев Михайлов54.75
Втори изборен район – Бургаски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ВЪЗРАЖДАНЕ
1101Цончо Томов Ганев78.69
Движение за права и свободи – ДПС
1101Севим Исмаил Али92.69
2102Ешереф Кязим Ешереф
3103Фатме Хасан Рамадан
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Ивайло Ванев Вълчев87.12
Продължаваме Промяната
1101Константин Живков Бачийски84.97
2102Христо Симеонов Симеонов
3103Димитър Михайлов Ташев
4104Милко Асенов Пенев
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101ИВАЙЛО НИКОЛАЕВ МИРЧЕВ62.91
ГЕРБ-СДС
1101Любен Любенов Дилов77.03
2102Жечо Дончев Станков09.39
3103Деница Пламенова Николова
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Петър Георгиев Кънев75.52
Трети изборен район – Варненски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ВЪЗРАЖДАНЕ
1101Костадин Тодоров Костадинов90.78
Движение за права и свободи – ДПС
1101Ерджан Себайтин Ебатин77.07
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Филип Маринов Станев86.97
2102Александър Атанасов Александров
Продължаваме Промяната
1101Даниел Максим Лорер88.93
2102Антон Йорданов Тонев
3103Калоян Тонев Икономов
4104Снежана Великова Апостолова
5105Благовест Чанев Белев
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Стоян Александров Михалев57.88
ГЕРБ-СДС
1101Костадин Георгиев Ангелов73.58
2104Славена Димитрова Точева08.17
3102Красен Кирилов Кралев
4103Павел Алексеев Христов
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Корнелия Петрова Нинова70.89
Четвърти изборен район – Великотърновски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ВЪЗРАЖДАНЕ
1101Елена Цонева Гунчева84.96
Движение за права и свободи – ДПС
1101Делян Славчев Пеевски64.54
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Андрей Иванов Чорбанов80.60
Продължаваме Промяната
1101Йордан Ивов Терзийски87.81
2102Милен Илиев Матеев
ГЕРБ-СДС
1101Костадин Георгиев Ангелов70.88
2103Димитър Стойков Николов10.74
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Явор Руменов Божанков62.41
Пети изборен район – Видински
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Иво Георгиев Атанасов73.69
Продължаваме Промяната
1101Петър Любенов Миланов96.03
ГЕРБ-СДС
1101Росица Любенова Кирова82.56
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Филип Стефанов Попов89.00
Шести изборен район – Врачански
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Цветан Иванов Енчев61.68
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Георги Станчев Георгиев83.81
Продължаваме Промяната
1101Деница Димитрова Симеонова91.94
ГЕРБ-СДС
1101Петя Цветанова Аврамова56.28
2102Красен Георгиев Кръстев19.40
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Александър Тихомиров Симов87.78
Седми изборен район – Габровски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ВЪЗРАЖДАНЕ
1101Даниел Петров Петров90.11
Движение за права и свободи – ДПС
1101Юсеин Хасанов Вейселов71.83
Продължаваме Промяната
1101Яна Веселинова Балникова93.47
ГЕРБ-СДС
1101Томислав Пейков Дончев93.60
Осми изборен район – Добрички
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Хасан Ахмед Адемов85.30
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Филип Маринов Станев85.77
Продължаваме Промяната
1101Йорданка Яникова Костадинова92.14
2102Галина Събева Георгиева
ГЕРБ-СДС
1101Деница Евгениева Сачева85.85
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Мая Йорданова Димитрова85.62
Девети изборен район – Кърджалийски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ВЪЗРАЖДАНЕ
1101Георги Николаев Георгиев87.74
Движение за права и свободи – ДПС
1101Мустафа Сали Карадайъ98.61
2102Мукаддес Юсуф Налбант
3103Байрам Юзкан Байрам
4104Адлен Шукри Шевкед
Десети изборен район – Кюстендилски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Виктория Димитрова Василева81.07
Продължаваме Промяната
1101Георги Николаев Стамов92.46
ГЕРБ-СДС
1101Христо Богомилов Терзийски71.46
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Бойко Любомиров Клечков84.29
Единадесети изборен район – Ловешки
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Станислав Димитров Анастасов66.43
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Любомир Антонов Каримански85.62
Продължаваме Промяната
1101Искрен Цветославов Арабаджиев94.35
ГЕРБ-СДС
1101Николай Нанков Нанков73.13
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Вяра Емилова Йорданова68.47
Дванадесети изборен район – Монтана
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Димитър Иванов Аврамов61.75
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Пламен Николаев Абровски86.42
Продължаваме Промяната
1101Инна Владимирова Иванова88.81
ГЕРБ-СДС
1101Ирена Методиева Димова74.06
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101ИРЕНА ТОДОРОВА АНАСТАСОВА81.47
Тринадесети изборен район – Пазарджишки
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ВЪЗРАЖДАНЕ
1101Стоян Николов Таслаков81.03
Движение за права и свободи – ДПС
1101Йордан Кирилов Цонев91.97
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Станислав Светозаров Балабанов85.48
Продължаваме Промяната
1101Ивайло Валентинов Шотев86.71
2102Петър Николаев Куленски
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Антоанета Димитрова Цонева65.89
ГЕРБ-СДС
1101ЕКАТЕРИНА СПАСОВА ГЕЧЕВА-ЗАХАРИЕВА56.30
2106Стефан Неделчев Мирев16.24
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Драгомир Велков Стойнев72.22
Четиринадесети изборен район – Пернишки
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Александър Несторов Несторов62.31
Продължаваме Промяната
1101Никола Георгиев Минчев93.19
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Зорница Велинова Стратиева82.89
ГЕРБ-СДС
1101Кирил Миланов Ананиев70.64
Петнадесети изборен район – Плевенски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Марио Киров Рангелов73.88
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Радостин Петев Василев85.98
2102Александър Велиславов Тодоров
Продължаваме Промяната
1101Иван Маркос Христанов89.63
2102Стоил Мирославов Стоилов
ГЕРБ-СДС
1101Валери Пламенов Лачовски66.79
2103Десислава Цветанчова Трифонова11.19
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Румен Василев Гечев60.95
2104Илиян Славейков Йончев17.31
Шестнадесети изборен район – Пловдив
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ВЪЗРАЖДАНЕ
1101Елена Цонева Гунчева91.98
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Тошко Йорданов Хаджитодоров91.83
Продължаваме Промяната
1101Кирил Петков Петков95.90
2102Христо Йорданов Даскалов
3103Росен Добрев Костурков
4104Александър Николаев Ракшиев
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Христо Любомиров Иванов68.33
ГЕРБ-СДС
1102Иван Борисов Тотев
2103Радомир Петров Чолаков
3104Стефан Иванов Шилев0.72
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Кристиан Иванов Вигенин83.48
Седемнадесети изборен район – Пловдивски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ВЪЗРАЖДАНЕ
1101Ангел Жеков Георгиев84.98
Движение за права и свободи – ДПС
1101Рамадан Байрам Аталай92.93
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Тошко Йорданов Хаджитодоров87.93
Продължаваме Промяната
1101Росен Добрев Костурков92.11
2102Гергана Кузманова Данева
3103Стою Теодоров Стоев
ГЕРБ-СДС
1101Дани Стефанова Каназирева69.21
2104Младен Николов Шишков07.90
3102Иван Йовков Червенков07.18
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Веска Маринова Ненчева69.47
2102Манол Трифонов Генов14.87
Осемнадесети изборен район – Разградски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Ахмед Реджебов Ахмедов94.21
2102Ихсан Халил Хаккъ
Продължаваме Промяната
1101Марин Шишев Шишев90.71
ГЕРБ-СДС
1101Десислава Вълчева Атанасова63.74
Деветнадесети изборен район – Русенски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Ализан Нихат Яхова80.94
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Светлин Костов Стоянов87.33
Продължаваме Промяната
1101Николай Йорданов Събев90.56
2102Рена Енчева Стефанова
3103Велико Митков Минков
ГЕРБ-СДС
1101Десислава Вълчева Атанасова71.64
2102Михаил Петков Илиев
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Крум Костадинов Зарков86.81
Двадесети изборен район – Силистренски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Джевдет Ибрям Чакъров94.05
2102Гюнер Нихат Ахмед
Продължаваме Промяната
1101Стоян Иванов Георгиев98.72
ГЕРБ-СДС
1107Ивелин Статев Иванов
Двадесет и първи изборен район – Сливенски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101ИВАЙЛО ВАНЕВ ВЪЛЧЕВ89.87
Продължаваме Промяната
1101ТАТЯНА СЛАВОВА СУЛТАНОВА-СИВЕВА90.55
2102ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ ГВОЗДЕЙКОВ
ГЕРБ-СДС
1101ДЕСИСЛАВА ЖЕКОВА ТАНЕВА67.29
2102МАРИЯ ЩЕРЕВА БЕЛОВА11.57
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101АТАНАС ЗАФИРОВ ЗАФИРОВ73.20
Двадесет и втори изборен район – Смолянски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Хайри Реджебов Садъков86.77
Продължаваме Промяната
1101Михал Григоров Камбарев94.42
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Зарко Филипов Маринов70.00
ГЕРБ-СДС
1101Красимир Митков Събев79.57
Двадесет и трети изборен район – София
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ВЪЗРАЖДАНЕ
1101Николай Георгиев Дренчев90.34
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Николай Стефанов Радулов88.08
Продължаваме Промяната
1101Асен Васков Василев94.66
2102Настимир Ананиев Ананиев
3103Иван Маркос Христанов
4104Венко Николов Сабрутев
5105Васил Стефанов Стефанов
6106Пламен Петров Шалъфов
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Атанас Петров Атанасов60.68
2105Георги Йорданов Ганев08.52
3102Антоанета Димитрова Цонева
ГЕРБ-СДС
1101Румен Димитров Христов86.58
2102Асен Георгиев Балтов
3103Александър Руменов Ненков
4104Александър Койчев Иванов
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Христо Танчев Проданов86.05
Двадесет и четвърти изборен район – София
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ВЪЗРАЖДАНЕ
1101Петър Николаев Петров86.90
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Ива Митева Йорданова-Рупчева91.40
Продължаваме Промяната
1101Кирил Петков Петков95.21
2102Лена Здравкова Бориславова
3103Никола Георгиев Минчев
4104Радостина Александрова Ценова
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Владислав Панчев Панев56.20
2104Мартин Димитров Димитров12.22
ГЕРБ-СДС
1101Даниел Павлов Митов89.59
2102Тома Любомиров Биков
3103Евгения Бисерова Алексиева
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Георги Страхилов Свиленски82.69
Двадесет и пети изборен район – София
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ВЪЗРАЖДАНЕ
1101Костадин Тодоров Костадинов93.18
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Андрей Николаев Михайлов90.78
Продължаваме Промяната
1101Христо Христов Петров94.55
2102Калина Бориславова Константинова
3103Венеция Огнянова Нецова-Ангова
4104Искрен Николаев Митев
5105Цветелина Калинова Симеонова-Заркин
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Елисавета Димитрова Белобрадова71.41
2103Александър Димитров Симидчиев08.55
ГЕРБ-СДС
1102Христо Георгиев Гаджев
2103Анна Василева Александрова
3104Лъчезар Богомилов Иванов
4105Петър Николаев Николов
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Корнелия Петрова Нинова90.98
Двадесет и шести изборен район – Софийски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Цветан Иванов Енчев31.13
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Андрей Иванов Чорбанов85.49
Продължаваме Промяната
1101Александър Димитров Дунчев92.30
2102Юрий Олегов Козлов
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Божидар Пламенов Божанов72.86
ГЕРБ-СДС
1101Младен Найденов Маринов71.07
2102Николина Панайотова Ангелкова
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101ИВАН ИВАЙЛОВ ЧЕНЧЕВ74.73
Двадесет и седми изборен район – Старозагорски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ВЪЗРАЖДАНЕ
1101Искра Михайлова Михайлова85.95
Движение за права и свободи – ДПС
1101Халил Реджепов Летифов76.06
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Тихомир Гочев Тенев87.65
Продължаваме Промяната
1101Радослав Стефанов Рибарски87.61
2102Атанас Димитров Михнев
3103Радослав Красенов Василев
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
1101Атанас Владиславов Славов73.37
ГЕРБ-СДС
1101Красимир Георгиев Вълчев77.27
2102Маноил Минчев Манев
3103Илиана Петкова Жекова
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Георги Янчев Гьоков84.63
Двадесет и осми изборен район – Търговищки
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Джейхан Хасанов Ибрямов95.73
2102Имрен Исметова Мехмедова
Продължаваме Промяната
1101Александра Стефанова Милчева95.94
ГЕРБ-СДС
1101Теменужка Петрова Петкова84.32
Двадесет и девети изборен район – Хасковски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Сезгин Юсеин Мехмед93.63
2102Мюмюн Сали Мюмюн
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Силви Кирилов Петров87.06
Продължаваме Промяната
1101Асен Васков Василев92.05
2102Атанас Петров Атанасов
ГЕРБ-СДС
1101Делян Александров Добрев63.51
2102Георги Тенев Станков16.08
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Владимир Маринов Маринов83.68
Тридесети изборен район – Шуменски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
Движение за права и свободи – ДПС
1101Мустафа Сали Карадайъ96.87
2102Хамид Бари Хамид
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1101Пламен Николаев Николов86.75
Продължаваме Промяната
1101Антония Кънчева Димитрова92.39
ГЕРБ-СДС
1101Красимир Георгиев Вълчев67.31
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Иван Валентинов Иванов88.31
Тридесет и първи изборен район – Ямболски
№ по ред№ в листатаИме, презиме и фамилияЕГН% предпочитания (преференции)
ВЪЗРАЖДАНЕ
1101Никола Ангелов Димитров87.64
Продължаваме Промяната
1101Мирослав Николаев Иванов89.35
ГЕРБ-СДС
1101Димитър Ангелов Иванов85.36
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
1101Кристиан Иванов Вигенин77.30

2. Обявява кандидатите, избрани в два изборни района:

Партия/коалицияИме, презиме и фамилияЕГНИзборни райони
ВЪЗРАЖДАНЕЕлена Цонева ГунчеваЧетвърти изборен район – Великотърновски Шестнадесети изборен район – Пловдив
ВЪЗРАЖДАНЕКостадин Тодоров КостадиновТрети изборен район – Варненски Двадесет и пети изборен район – София
Движение за права и свободи – ДПСДелян Славчев ПеевскиПърви изборен район – Благоевградски Четвърти изборен район – Великотърновски
Движение за права и свободи – ДПСМустафа Сали КарадайъДевети изборен район – Кърджалийски Тридесети изборен район – Шуменски
Движение за права и свободи – ДПСХалил Реджепов ЛетифовПърви изборен район – Благоевградски Двадесет и седми изборен район – Старозагорски
Движение за права и свободи – ДПСЦветан Иванов ЕнчевШести изборен район – Врачански Двадесет и шести изборен район – Софийски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДАндрей Иванов ЧорбановЧетвърти изборен район – Великотърновски Двадесет и шести изборен район – Софийски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДВиктория Димитрова ВасилеваПърви изборен район – Благоевградски Десети изборен район – Кюстендилски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДИвайло Ванев ВълчевВтори изборен район – Бургаски Двадесет и първи изборен район – Сливенски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДТошко Йорданов ХаджитодоровШестнадесети изборен район – Пловдив Седемнадесети изборен район – Пловдивски
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОДФилип Маринов СтаневТрети изборен район – Варненски Осми изборен район – Добрички
Продължаваме ПромянатаАсен Васков ВасилевДвадесет и трети изборен район – София Двадесет и девети изборен район – Хасковски
Продължаваме ПромянатаИван Маркос ХристановПетнадесети изборен район – Плевенски Двадесет и трети изборен район – София
Продължаваме ПромянатаКирил Петков ПетковШестнадесети изборен район – Пловдив Двадесет и четвърти изборен район – София
Продължаваме ПромянатаНикола Георгиев МинчевЧетиринадесети изборен район – Пернишки Двадесет и четвърти изборен район – София
Продължаваме ПромянатаРосен Добрев КостурковШестнадесети изборен район – Пловдив Седемнадесети изборен район – Пловдивски
ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)Антоанета Димитрова ЦоневаТринадесети изборен район – Пазарджишки Двадесет и трети изборен район – София
ГЕРБ-СДСДесислава Вълчева АтанасоваОсемнадесети изборен район – Разградски Деветнадесети изборен район – Русенски
ГЕРБ-СДСКостадин Георгиев АнгеловТрети изборен район – Варненски Четвърти изборен район – Великотърновски
ГЕРБ-СДСКрасимир Георгиев ВълчевДвадесет и седми изборен район – Старозагорски Тридесети изборен район – Шуменски
БСП ЗА БЪЛГАРИЯКорнелия Петрова НиноваТрети изборен район – Варненски Двадесет и пети изборен район – София
БСП ЗА БЪЛГАРИЯКристиан Иванов ВигенинШестнадесети изборен район – Пловдив Тридесет и първи изборен район – Ямболски

 

Източник:
ЦИК

Свързани статии

Back to top button